در باره ما

صنعت گاز Koyuncu در سال 1977 به عنوان تولید کننده و تأمین کننده گاز صنعتی تاسیس شد. اولین تأسیسات تولید گاز کویونکو ، که تا دهه 1990 عمدتا با گازهای هوایی و استیلن کار می کرد ، در اسکی شهیر تأسیس شد.
سپس یک سال به طور کامل در سال 1990 در شرکتهای جوشکاری مخلوط گاز برای تمرکز در این منطقه خدمت یک موقعیت پیشرو در همه شرکت های گاز در ترکیه از تعداد کمی از ایستگاه های سوخت در طرف آناتولی انجام عملیات عمده Koyuncu در استانبول.
فعالیت اصلی اوایل سال 2000 به واردات و صادرات تجهیزات گازی صنعت گاز Koyuncu تبدیل شد ، ترکیه هنوز نمایندگی بسیاری از شرکت های بین المللی را دارد. این دستگاه علاوه بر تجهیزات گازی ، گاز صنعتی مایع را با مخازن نیمه تریلر و ISO به کشورهای همسایه می فروشد.
صنعت گاز Koyuncu بیش از 50 نیروی متخصص دارد که 12 نفر از آنها مجوز دارند. "تاسیسات گازهای ویژه و خلوص بالا" شرکت ما ، که دارای یک مرکز تولید مدرن 5 هزار متر مربع در منطقه صنعتی سازمان یافته تخصصی Dilovası-Gebkim Chemists و همچنین دفتر مرکزی آن 2 هزار متر مربع در منطقه صنعتی سازمان یافته Dudullu است ، خواسته های نه تنها کشور ما بلکه در خارج از کشور را نیز برآورده می کند. .

قیمت دریافت کنید

درخواست A نقل قول