صنعتی گازها

گازهای صنعتی

مخلوط های گاز جوشکاری علاوه بر گازهای جوشکاری MAG برای فولادهای کربنی و کم آلیاژ و فولادهای ضد زنگ ، ما می توانیم تولید گازهای مورد استفاده برای جوشکاری TIG ، جوشکاری MIG و محافظت از ریشه در مخلوط ها و خلوص های مختلف را با توجه به کاربرد مورد نظر شما آماده کنیم.

آرگون
از آرگون می توان به عنوان یک گاز محافظ ایده آل استفاده کرد ، حتی در دماهای بالا که معمولاً در متالورژی و جوشکاری قوس مشاهده می شود ، با مهمترین خاصیت شیمیایی ، بی اثر بودن.

اکسیژن
مهمترین ویژگی اکسیژن واکنش پذیری آن است. عناصر بسیار کمی وجود دارند که اکسیژن در برابر آنها واکنش نشان نمی دهد. فرآیندهای اکسیداسیون و احتراق را می توان در جو غنی از اکسیژن در مقایسه با هوای نرمال به طور قابل توجهی تسریع کرد. این ویژگی اکسیژن را برای متابولیسم بسیاری از موجودات ضروری می کند و بنابراین برای بسیاری از برنامه های تصفیه آب و فن آوری محیط نیز استفاده می شود.

نیتروژن
ازت به دلیل خاصیت بی اثر بودن و همچنین مایع برای خنک سازی و انجماد در فاز گاز استفاده می شود. بسته به منطقه مورد استفاده ، ما نیتروژن مایع و گاز نیتروژن فشرده در خلوص و غلظت های مناسب برای خواسته های شما ارائه می دهیم.

استیلن
استیلن هیدروکربن گازی بسیار قابل اشتعال است. بی رنگ ، ناپایدار و بسیار قابل اشتعال است و بوی سیر آن زیاد است. این گاز که در جوشکاری و تولید مواد شیمیایی استفاده می شود ، در صورت ترکیب با اکسیژن ، شعله ای با دمای بسیار بالا تولید می کند. این یک ترکیب بسیار ناپایدار است و در اثر احتراق در طیف وسیعی از فشارها و دما تجزیه می شود ، بنابراین استیلن به عنوان محلول تثبیت شده تحت فشار ذخیره می شود و در استون حل می شود.

دی اکسید کربن
امروزه بسیاری از مناطق صنعتی از خواص بی اثر دی اکسید کربن و همچنین قابلیت خنک کنندگی و انجماد آن بهره مند می شوند. ما می توانیم گاز دی اکسید کربن فشرده و دی اکسید کربن مایع را در خلوص و غلظت های مختلف تأمین کنیم.

قیمت دریافت کنید

درخواست A نقل قول