سیلندر بسته

بسته های سیلندر

شرکت ما ، T.C. بسته های سیلندر مجاز را مطابق با مقررات مخازن تحت فشار قابل حمل وزارت علوم ، صنعت و فناوری 2010/35 / EU تولید می کند.

بسته های سیلندر ما دارای گواهینامه های TS EN 10961 و TPED هستند و مطابق با اکسیژن ، نیتروژن ، آرگون ، دی اکسید کربن ، CNG ، هلیوم و گازهای مخلوط تولید می شوند.

بسته های سیلندر ما ، که طبق درخواست شما با 6-9-12-16-32 سیلندر قابل تولید است ، می توانند در مدت زمان کمتری پر شوند زیرا سیلندرهای جداگانه به هر سیلندر متصل هستند و پمپ شما مجبور نیست.
< br>> علاوه بر گازهای صنعتی و پزشکی ، ما همچنین بسته های سیلندر دی اکسید کربن ، CNG و هیدروژن تولید می کنیم.

- قفس گالوانیزه
- سیستم منیفولد جوش داده شده
- ورق فولاد ضد زنگ برش لیزری که از حرکت سیلندرها به سمت بالا جلوگیری می کند
- پایه شبکه
- پنل شناسه مشتری با آرم
- سیستم منیفولد مرکزی اختیاری

هنگام خرید بسته نرم افزاری لوله به چه نکاتی باید توجه کنید؟
بسته لوله ای گالوانیزه است یا رنگ آمیزی؟
پوشش گالوانیزه ویژگی است که نیاز به هزینه اضافی دارد ، اما از آنجا که از دوام بیشتری نسبت به رنگ برخوردار است ، از بسته سیلندر شما در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند و عمر طولانی تری را تضمین می کند. آیا سیستم منیفولد برای هدف شما مناسب است؟
هر سیلندر به دلیل برخی اشکالاتی که از منیفولد های نوع قدیمی استفاده شده در بازار ، به طور مستقل با سیستم منیفولد جدیدی که داریم به لوله اصلی توزیع متصل می شود. به خصوص در بسته های لوله دی اکسیدکربن ، سیستم های انتقال سیلندر به سیلندر معایبی دارند. این اشکالات هنگام استفاده از سیستم منیفولد لوله ای که جداگانه به هر سیلندر می رود ، برطرف می شوند. اتصال جداگانه از لوله اصلی توزیع به هر لوله به شما امکان می دهد سریعتر پر شوید ، پمپ شما مجبور نیست و جریان گاز کارآمدتری را برای مصرف کنندگان فراهم می کند. علاوه بر این ، به لطف سیستم منیفولد مدل جدید ، این فرصت را خواهید داشت که هر تعداد سیلندر را در بسته سیلندر پر کنید ، زیرا می توان شیرهای جداگانه را به هر سیلندر متصل کرد.

قیمت دریافت کنید

درخواست A نقل قول